Organizujemy imprezę firmową cz.1 - Wybór miejsca

 Strona główna / IMPREZY FIRMOWE / Organizujemy imprezę firmową cz.1 - Wybór miejsca

Organizujemy imprezę firmową cz.1 - Wybór miejsca

Nie ma lepszej nagrody i premii motywacyjnej dla pracownika od imprezy zorganizowanej przez szefa. To dobry czas na podsumowanie poczynań firmy, oceny pracowników i snucia planów na przyszłość. Jako, że Polskie firmy stają się coraz bardziej nowoczesne nie są im obce imprezy. Zwłaszcza wśród firm zatrudniających do 25 pracowników taki wypad może umocnić relacje wewnątrz kadr, co jest korzystne dla rozwoju przedsiębiorstwa. Dziś dowiecie się, gdzie warto zorganizować taką imprezę. Zapraszamy do lektury!

Charakter firmy

Jeśli Twoja firma zajmuje się marketingiem lub pracą "umysłową", to najlepszą nagrodą dla pracowników będzie wypad do restauracji albo klubu. W ten sposób team (zespół) się zresetuje, lepiej pozna i zapomni o wszystkich firmowych sprawach. Warto zapewnić swoim ludziom totalną dowolność w wyborze dań. Jeśli nie chcesz skorzystać z usług cateringu, pozwól swoim pracownikom zamawiać wszystko, na co tylko mają ochotę. Alkohol również.

Właściciele firm, których pracownicy wykonują czynności fizyczne powinni celować w imprezę pod namiotem lub w terenie. Świetnym miejscem będą góry, gdzie załoga nabierze energii i naładuje akumulatory na kolejne tygodnie ciężkiej pracy. Z obserwacji rynku wynika, że pracownicy fizyczni najbardziej cenią wyjazdy w góry lub nad morze, gdzie mogą się oddać chwili relaksu, skorzystać z basenów termalnych i dóbr natury.

Nie patrz na koszty!

Decyzja o organizacji imprezy firmowej powinna być podyktowana chęcią rozwoju przedsiębiorstwa. Nie ma lepszej premii dla pracownika od zasponsorowania mu wyjazdu, wspaniałego posiłku oraz relaksu. Sam szef wyjdzie na człowieka, któremu zależy na komforcie swoich pracowników. Choć organizacja przyjęcia wraz z zapewnieniem noclegu może się zamknąć w kilku tysiącach złotych kosztów - warto od czasu do czasu poświęcić taki fundusz na rozwój swojej firmy.

A Wy? Organizowaliście kiedykolwiek imprezę firmową? Jeśli tak, to pochwalcie się wrażeniami!