Plan imprezy firmowej

 Strona główna / IMPREZY FIRMOWE / Plan imprezy firmowej

Plan imprezy firmowej

Jeśli po raz pierwszy decydujesz się do zorganizowanie imprezy firmowej, to w tym artykule dowiesz się podstaw jego planu. Musisz wiedzieć, że tylko najbardziej zaufani pracownicy będą się czuli podczas imprezy komfortowo. Wszyscy pozostali przynajmniej na początku będą nieśmiali (głównie z powodu Twojego widoku szefie ...), dlatego Twoim zadaniem będzie przygotowanie planu, którym zaskoczysz swoich ludzi i pokażesz, że jesteś tak samo rozrywkowy, jak oni. Zapraszamy do lektury!

Najważniejsze jest wejście

Poczucie humoru będzie najważniejszym elementem imprezy. Nie jesteście w pracy, tylko spotykacie się jak znajomi. Zadaniem szefa będzie doglądanie swoich ludzi, dbanie o ich komfort oraz niewspominanie o pracy. Jako szef powinieneś się ubrać stosownie, ale nie oficjalnie. Jeśli zazwyczaj poruszasz się w garniturze - zrezygnuj z niego lub chociaż z marynarki. Ubierz się stosownie do swojego wieku i statusu społecznego, lecz staraj się nie wyróżniać z tłumu.

Zapewnij rozrywkę

Dobre jedzenie i muzyka to nie wszystko. Powinieneś zadbać o inne rozrywki, dlatego możesz wynająć duży telewizor i konsolę do gier video. Dobrym rozwiązaniem będzie zakup fotobudki, przed którą każdy pracownik będzie mógł stanąć i "cyknąć" zdjęcie ze znajomymi. Innym, również świetnym patentem będzie wręczenie premii pod postacią prezentów. Nic bardzie nie jednoczy ludzi, niż obdarowanie ich prezentem, który będzie mocno dedykowany (czyt. koperta z pieniędzmi lub podarunek, który można sprzedać i zarobić).

Wisienka na torcie

Plan imprezy powinien się zakończyć mocnym uderzeniem, a takim będzie pokaz fajerwerków lub kieliszek szampana z pracownikami. Jako szef powinieneś opuścić imprezę pierwszy, aby Twoi ludzie mogli się poczuć maksymalnie swobodnie i oddać przyjemnościom, czyli dalszym tańcom, zabawie i drinkom. Wyjście o 24:00 będzie taktowne, a jeszcze bardziej - wraz z życzeniami udanej, dalszej zabawy do białego rana.

A Wy? Pamiętacie plan imprezy swojej firmy? Jeśli tak, to podzielcie się wrażeniami!