Urodziny - gdzie je zorganizować?

 Strona główna / IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE / Urodziny - gdzie je zorganizować?

Urodziny - gdzie je zorganizować?

Do niedawna każde święto rodzinne (urodziny do nich należą) odbywało się w domu. Gospodynie wraz z innymi członkiniami rodziny przygotowywały ciasta, dania oraz napoje i bawiły wszystkich gości. Dziś czasy są już nieco inne i na organizację urodzin często wybiera się lokale. Restauracja, sala bankietowa w hotelu lub restauracja w hotelu to bardzo dobre rozwiązania, które nie są kosztowne w realizacji i niemal zawsze się zwracają. Dziś kilka słów o restauracji w hotelu, która naszym zdaniem jest najlepszym miejscem do świętowania urodzin.

Charakterystyka imprez w hotelowej restauracji

Największą zaletą restauracji w hotelu jest fakt, że nie musimy się przejmować zupełnie niczym. Nasi goście będą obsługiwani przez wyspecjalizowany personel, posiłki będą przygotowywane na czas, zaś sala sprzątana po każdym incydencie. Kolejnym plusem jest fakt, że restauracja mieści się w hotelu czyli miejscu, gdzie możemy wynająć kilka apartamentów aby przenocować zmęczonych po zabawie gości. Połączenie tych dwóch usług (wynajęcie sali wraz z cateringiem oraz pomieszczeń do przenocowania gości) sprawi, że za imprezę zapłacimy dużo mniej, niż przypuszczamy. Zazwyczaj właściciele hotelu dają nawet 50% rabat na wynajem pokojów.

Ile to kosztuje?

Impreza urodzinowa w restauracji sama z siebie sugeruje, że bez zaproszenia trudno będzie uczestniczył w zabawie. Zaproszenie oznacza dla gości wydatek w postaci prezentu, a zazwyczaj jest nim koperta z pieniędzmi. Rzadko się zdarza, aby organizator nie "odbił" sobie wkładu. Zazwyczaj zwraca mu się inwestycja, a ponadto zarabia kilka groszy dla siebie.

Urodziny w hotelu to rozwiązanie dla ludzi z nieco zasobniejszym portfelem. Choć impreza niemal zawsze się zwraca, warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, policzyć liczbę gości i mniej więcej oszacować zyski z takiego przedsięwzięcia. Jeśli kalkulator pokaże Wam "plus" - nie wahajcie się i zorganizujcie urodziny w hotelu!