Organizujemy Sylwestra w hotelu!

 Strona główna / IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE / Organizujemy Sylwestra w hotelu!

Organizujemy Sylwestra w hotelu!

Coraz więcej polskich rodzin przy okazji świąt wyjeżdża na wakacje do miast, których jeszcze nie mieli okazji poznać. To pokazuje, że stajemy się ludźmi nowoczesnymi, dla których czas świąt jest momentem radości, przygody i zwiedzania. Podobnie jest z Sylwestrem. Coraz mniej osób pozostaje w domu tego dnia, ponieważ wyjście na bankiet nie kosztuje więcej, jak 200 złotych za osobę. Dziś dowiecie się w jaki sposób samemu zorganizować Sylwestra, a miejscem docelowym będzie hotel, w którym po zabawie możemy położyć się spać.

Dlaczego hotel?

Wynajem sali bankietowej w hotelu to wydatek rzędu 1000 złotych. Wiele zależy od lokalizacji nieruchomości, jej marki oraz liczby gwiazdek. Planując zorganizowanie imprezy na 50 osób trzeba liczyć się z tym, że gości może być albo sporo więcej, albo mniej. Warto zatem zarezerwować taką ilość pokoi, aby pomieścić minimum 70 osób. Hotel będzie doskonałym rozwiązaniem również z uwagi na możliwość zabawy do białego rana. Udając się na bankiet zazwyczaj kończymy imprezę o 2 w nocy. Wynajmując salę sami decydujemy, jak długo chcemy bawić swoich gości.

Kolejnym plusem hotelu jest możliwość wynajęcia kapeli. W Sylwestra większość muzyków ma zajęty termin, ale chętnie zmienią swoje plany, jeśli miejscem imprezy będzie hotel. Kapela będzie mogła grać tak długo, jak zechce tego organizator, a po skończonej imprezie członkowie zespołu nie będą musieli wracać do domu, tylko udadzą się do wyznaczonego apartamentu w hotelu.

Wkład trzeba sobie odrobić

Zapraszając gości na bankiet w hotelu warto ich poinformować o opłacie wstępnej. Jeśli skorzystacie z usług firmy cateringowej, to warto za jedno miejsce poprosić od 100 do 150 złotych tak, aby cała impreza się przynajmniej odrobiła. Z obserwacji takich działań doskonale widać, że rzadko się zdarza, aby Sylwester w hotelu się nie odrobił.

Sylwester w hotelu to świetny sposób na niezapomnianą zabawę i godny odpoczynek. Jeśli ktokolwiek z Was miał już okazję zainwestować w takie przyjęcie, to napiszcie pod tematem jak przebiegła Wasza impreza!