Jak urozmaicić imprezę firmową?

 Strona główna / IMPREZY FIRMOWE / Jak urozmaicić imprezę firmową?

Jak urozmaicić imprezę firmową?

Jedną z najbardziej specyficznych imprez jest ta w wydaniu firmowym. Właściciele przedsiębiorstw jak nikt inny wiedzą, czego należy unikać, aby pracownicy czuli się dobrze, komfortowo i w miarę towarzysko. Aby zabawa okazała się udana, należy zadbać o atrakcje, których nie spodziewają się pracownicy. Dziś dowiecie się w jaki sposób umilić im czas podczas firmowej imprezy integracyjnej. Zapraszamy do lektury!

Podejście szefa mówi wszystko

Jako szef powinieneś wiedzieć, że będziesz albo rozchwytywany, albo unikany. Musisz się przygotować na to, że Twoi pracownicy z początku będą się wydawać nieśmiali. Ubierz się zatem w mało zobowiązujący strój, unikaj pełnego garnituru i dumnej sylwetki. Zachowuj się jak kolega, ponieważ choć sam organizujesz imprezę, chcesz zapewnić radość swoim gościom. Tego dnia nie jesteś szefem, a gospodarzem całej imprezy.

Atrakcje w formie gier

Zapomnij o biznesie i zapewnij swoim ludziom mnóstwo atrakcji. Możesz wynająć niewielką kręgielnie, fotobudkę lub inne akcesoria do zabawy. Świetnym pomysłem będą karty, w których szczęście ma ogromne znaczenie. Pomyśl, jak poczuje się pracownik, gdy wygra z Tobą w pokera? Będzie się czuł dumny, że pokonał swojego szefa. Choć to może zabrzmieć śmiesznie - niemal zawsze motywuje do cięższej pracy. Ważnym elementem każdej imprezy jest alkohol. Znajdź w sieci zabawy i konkursy związane z piwem lub drinkami i zaproponuj je swoim pracownikom. Nieźle się zdziwisz, gdy zobaczysz jak śmiesznie Twoi ludzie rywalizują między sobą.

Wspominaj z uśmiechem

Po powrocie do pracy staraj się wspominać o imprezie i uśmiechać się przy tym. Nawet, jeśli Twoi ludzie popełnią kilka gaf - staraj się o tym zapomnieć i nie mówić o tym w pracy. To, co wydarzyło się na imprezie - pozostaje na imprezie. Takim podejściem zyskasz kilka punktów wśród swoich pracowników, co z pewnością poskutkuje ich większą motywacją do pracy.

To, w jaki sposób urozmaicisz imprezę pozostawiamy Tobie. Jeśli masz do nas jakieś pytania - chętnie odpowiemy na nie pod tematem.