Gdzie zorganizować imprezę okolicznościową?

 Strona główna / IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE / Gdzie zorganizować imprezę okolicznościową?

Gdzie zorganizować imprezę okolicznościową?

Urodziny, chciny i komunia to trzy rodzaje imprez, które aż proszą się o zorganizowanie w lokalu. Jako, że Polacy już dorośli i zrozumieli, że nie zawsze impreza w domu jest dobrym pomysłem i coraz częściej dopytują się Internautów o najlepsze lokalizacje w swoim mieście do przygotowania imprezy. Postanowiliśmy trochę pomóc pytającym i z uwagi na nasze doświadczenie (tak, nasze lata młodości bezpowrotnie minęły ...) dać kilka wskazówek dotyczących miejsc na zorganizowanie imprezy. Zapraszamy do lektury!

Restauracja

Chyba najlepszym rozwiązaniem dla poważnej imprezy będzie jej zorganizowanie w restauracji. Nie musimy się przejmować zupełnie niczym, ponieważ lokal zapewni nam jedzenie, napoje, alkohol, muzykę oraz zadba o porządek. Koszt wynajęcia jednego miejsca często przekracza 150 złotych, lecz inwestycja niemal zawsze się zwraca. Restauracja to świetne miejsce na organizację chrzcin, komunii oraz imprezy okolicznościowej na którą trzeba otrzymać zaproszenie (aby móc liczyć na zwrot poniesionych kosztów).

Sala bankietowa w Hotelu

Droższym, aczkolwiek bardziej wygodnym rozwiązaniem jest wynajęcie sali bankietowej w hotelu oraz kilkunastu pomieszczeń do przenocowania gości. Na takie rozwiązanie decydują się osoby, które planują imprezę z "rozmachem". Choć najczęściej dotyczy to wesel, widzimy zainteresowanie takim rozwiązaniem osób, które planują imprezę urodzinową.

Plener

Impreza, która nie dotyczy urodzin, chrzcin ani komunii (gdyż są to daty stałe, powtarzające się co roku niczym rocznica) na pewno uda się w plenerze. Warto znaleźć spokojne miejsce w swojej okolicy (ogród za hotelem to świetny pomysł!) i wynająć duży namiot, który uchroni nas przed deszczem, jeśli niespodziewanie zacznie padać. Koszt takiego przyjęcia ogranicza się do wydatków na usługi firmy cateringowej. Za jedno miejsce zapłacimy od 80 do 150 złotych.

Impreza okolicznościowa nie zawsze musi odbywać się w domu. Jeśli macie doświadczenie w ich organizacji, to czekamy na Wasze posty pod tematem!